Poznajmy się

RAFAŁ RODAK – TRENER ZMIANY I COACH

Rafał Rodak

Od 2013 roku wspieram klientów indywidualnych i przedsiębiorców w planowaniu i skutecznym wprowadzaniu zmian w życiu i biznesie.

Podczas naszej wspólnej podróży często przyglądamy się i dotykamy tak ważnych tematów jak wizja, misja, wartości oraz szukamy odpowiedzi na pytania o sens życia i pracy zawodowej. Wszystko to ma służyć odkryciu przez klientów ich indywidualnego potencjału i zwiększeniu skuteczności w działaniu.

Uważam, że zmiana nie musi boleć, jednak jej skuteczne przeprowadzenie wymaga czasu, wiedzy o procesach zmiany i zadbania o kilka ważnych elementów. Łączę miękkie, coachingowe podejście z konkretnym programem rozwoju nowych umiejętności i nawyków.

Moje kwalifikacje i metody pracy

Studiowałem ekonomię i socjologię, chociaż większość zawodowego życia pracowałem w różnych obszarach informatyki. W międzyczasie ukończyłem szereg szkoleń, w tym Studium Trenera Zmiany NOVO oraz dwustopniowy program Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj, gdzie uzyskałem międzynarodową akredytację International Association of Coaching Institutes (ICI). W mojej pracy wykorzystuję to co najlepsze z różnych systemów w szczególności: 

Moje certyfikaty i licencje